Program

O akci:

Line up:
20:00 otevření klubu
20:00 DJ Ghonzales
21:30 Jaga Jazzist
after DJ Yukimura

Jaga Jazzist jsou jednou z nejoslavovanějších a nejvlivnějších norských kapel. Jsou považovaní za lídry nujazzu a uznání si získali především svým experimentálním přístupem ke skládání a originálním spojováním jazzu, elektroniky a post-rocku. Samostatnou kapitolou jsou pak energií nabité koncerty Jaga Jazzist. Kdo jste byl před dvěma a půl roky na jejich poslední pražské zastávce v Lucerna Music Baru, můžete jistě potvrdit. :)

Zatím posledním studiovým počinem Jaga Jazzist je singl Prokrastinopel, ve kterém hostuje švédský kytarista Reine Fiske. Poslechněte ZDE.

Jaga Jazzist vznikli v roce 1994 ze skupinky mladých dospívajících lidí se ctižádostivými cíli a láskou k hudbě a jejímu psaní. Ústředními postavami je sourozenecké trio Lars, Martin a Line Horntvethovi. Díky bohatému obsazení Jaga Jazzist do své hudby zahrnují mnoho instrumentálních hlasů: pozoun, trubku, elektrickou kytaru, basu, vibrafon, basový klarinet, saxofon, bicí, tubu a elektronické syntezátory. Jaga Jazzist vydávají na kultovním labelu Ninja Tune. Jejich poslední studiové album Starfire vyšlo v roce 2015.

Číst více

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Dnes
19/4

18:00

Vojtěch Drahokoupil – křest alba, special guest: Tereza Mašková

Koupit vstupenky
Dnes
19/4

22:30

Pop 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Zítra
20/4

18:00

Raego

Více informací
Zítra
20/4

22:30

Pop 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Zobrazit celý program