Program

O akci:

Oblíbenci tuzemského publika, belgičtí Hooverphonic, se 1. dubna vrátí do Lucerna Music Baru a přivezou s sebou zbrusu novou desku Looking For Stars!

Hooverphonic, kteří z původních vod trip hopu zamířili postupem času i do žánrů dream-popu, indie a alternativy, oslaví příští rok 25 let existence a jako první dárek si v listopadu 2018 nadělili novou, v pořadí již desátou studiovou desku Looking For Stars. Hlavní kreativní duo kapely, basák a producent Alex Callier a kytarista Raymond Geerts, k sobě tentokrát přibrali teprve osmnáctiletou zpěvačku Luku Cruysberghs, vítězku talentové soutěže The Voice Of Flanders 2018. S Lukou se Hooverphonic dokonale daří naplňovat svoji vizi, což je tvorba mezinárodně úspěšné „retro futuristické” muziky.

Celá deska je stylově a náladově velmi rozmanitá. Najdete na ní klasický „Hooverphonic vintage vibe”, stejně tak jako trip hop nebo počítačový programming. Alex Callier se tak podle svých slov přizpůsobuje dnešnímu posluchači, který si spíš vytváří playlisty složené z tvorby různých umělců. A jak se nová nahrávka povedla? To budete moci posoudit na vlastní uši už 1. dubna v Lucerna Music Baru. Poslední pražský koncert Hooverphonic byl dopředu vyprodaný, tak s nákupem lístků příliš neváhejte.

Vstupenky v prodeji od pátku 1. 2. 10:00.

Číst více

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Vstupenky online

Další akce

Středa
22/1

20:00

Botox

Více informací
Úterý
18/2

20:00

ATMO music, support: Sofian Medjmedj

Koupit vstupenky
Čtvrtek
27/2

20:00

Seafret / UK

Koupit vstupenky
Středa
1/4

20:00

MTO Universal Praha

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program