Program

O akci:

Gioli (Giorgia Lipari) & Assia (Assia Navia) nejsou jen talentované italské hudebnice, ale i tvůrčí fenomén. Jejich cesta začala náhodným setkáním na internetu. Díky společné vášni pro hudbu vzala zanedlouho jejich podmanivá videa internet útokem. Poté co nadchly publikum svým jedinečným elektro-popem, se rozhodly zažehnout nezávislého ducha založením vlastního labelu Diesis Records. Výsledkem je unikátní hudební zážitek, který zvedá ze židlí publika po celém světě.

Společnou uměleckou kariéru odstartovaly Gioli & Assia singlem „Stay Closer“ a od té doby plní taneční parkety po celém světě. Gioli hraje na klavír, violoncello, bicí, kytaru a handpan a Assia ji doplňuje zpěvem.

V dubnu 2019 zahájily sérii živých přenosů #DiesisLive, ve kterých Giolì & Assia představují svou hudbu na dechberoucích místech po celém světě. Jen na YouTube mají tyto legendární živě vysílané sety více než sto milionů zhlédnutí.

V roce 2022 Gioli & Assia vydaly studiové album „Fire Hell And Holy Water“, které se stalo jejich doposud nejúplnější uměleckou výpovědí.

Na duben 2024 chystá dvojice vydání dlouho očekávaného EP RESURRECTION (ACT I). Tento zbrusu nový projekt, nad nímž mají plnou tvůrčí kontrolu, si opět napsaly, nahrály i produkovaly zcela samy. Na EP splétá duo svou charakteristickou směs světla a stínu, klasické elegance a současné naléhavosti. Silné melodie, fascinující zpěv Assii a Gioli virtuozita na nástroje vytvářejí nezapomenutelný zvukový a vizuální zážitek, který překračuje hudební hranice. Nenechte si jejich živý set ujít!

Číst více

Další akce

Zítra
23/4

19:30

Mig 21 – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Středa
24/4

19:30

Mig 21 – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Čtvrtek
25/4

19:30

Mig 21 – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Pátek
26/4

21:00

Pop 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Zobrazit celý program