Program

O akci:

S velikou omluvou si vám dovolujeme oznámit, že zpěváka kapely Freak Power Ashleye dostihla nová byrokratická pravidla. V důsledku toho nemohl zpěvák jakožto kanadský občan odcestovat z letiště v Londýně. Proto bylo nutno koncerty v ČR odložit včetně toho pražského v Lucerna Music Baru.

Freak Power zahrají koncerty v Lucerna Music Baru v nových termínech. Náhradní termín za 4. dubna je 29. květen 2018. Vzhledem k velkému zájmu o koncert Freak Power byl oznámen také nový přidaný koncert 30. května 2018.

Vstupenky s původním termínem 4. 4. 2018 zůstávají v platnosti POUZE NA NÁHRADNÍ TERMÍN 29. 5. 2018. Jinak je lze vyměnit nebo vrátit do 11. 4. 2018 v místě nákupu.

Případné dotazy směřujte na síť Ticketpro anebo facebookovou stránku Freak Power CZ.

Děkujeme za pochopení.

Kultovní Freak Power dorazí po letech do Prahy! Partička, která v devadesátých letech s celosvětovým úspěchem namíchala originální koktejl popu, rocku, funku, acid house, acid jazzu a trip hopu, zamíří v dubnu do Lucerna Music Baru. Naváže tak na vzájemné sympatie z let minulých. V čele s nepřehlédnutelným charismatickým trombonistou a zpěvákem Ashley Slaterem oslnili již v roce 2008 svým setem na velkolepém narozeninovém koncertu s Monkey Business, o rok později vystoupili s velkým úspěchem spolu s Mobym na Sázavafestu. Extravagantní frontman Ashley Slater, vynikající muzikant a showman, v soukromí jinak příjemný a překvapivě skromný muž, má za sebou spolupráci s Monkey Business i na producentském poli.

Freak Power založili v roce 1993 basista Norman Cook (později známý jako Fatboy Slim), trombonista britského anarchistického jazzového big bandu Loose Tubes Ashley Slater a zpěvák Jesse Graham, známý pod přezdívkou “the Bass Cadet”. Freak Power vydali dvě alba s velmi dobrým ohlasem, Drive Thru Booty v roce 1994 a More of Everything for Everybody o dva roky později. V roce 1996 se Norman Cook definitivně vydává na sólovou dráhu jako Fatboy Slim a Freak Power na delší čas usínají. První pokusy o comeback zaujaly mimo jiné i naše fanoušky kapely v roce 2008, a po dvaceti letech je v současné době kapela v čele s Ashley Slaterem, s novým skvělým kytaristou, vokalistkami a některými osvědčenými muzikanty z původních sestav Freak Power nebo Microgroove v plné síle a dle znalců hraje s větším švihem a energií, než v devadesátých letech.

Do Prahy přijedou Freak Power v sestavě: Ashley Slater zpěv a trombon, Dale Davis na basu, Tony Remy s kytarou, Carly Bryant u kláves, Adam Bushell na bicí a doprovodných vokálů se zhostí dámy Kate Cameron a Nicola Bright-Thomas.

Číst více

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Vstupenky online

Další akce

Dnes
7/12

21:00

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Zítra
8/12

19:30

Skindred / UK, support: Blood Command

Koupit vstupenky
Pondělí
9/12

20:00

Xavier Baumaxa

Koupit vstupenky
Úterý
10/12

19:00

Jelen, special guest: Míša Tučná, support: Tereza Balonová – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Zobrazit celý program