Program

O akci:

Praha se v srpnu dočká temné elektronické party v režii jihoafrického umělce Felixe Labanda, který představí své nové album Deaf Safari. Laband v Praze uvede unikátní live show, kterou doprovází projekce vizuální umělkyně Kerry Chaloner. Večer odstartuje svým setem producent a DJ Jon Kennedy.

Felix Laband je považovaný za jednoho z nejinovativnějších a nejtalentovanějších umělců Jihoafrické republiky. Už od roku 2001, kdy vydal své debutové album Thin Shoes In June, cestuje po celém světě a sbírá uznání za svou experimentální elektronickou produkci. V současnosti má za sebou čtyři desky, přičemž poslední pojmenovaná Deaf Safari vyšla vloni v červenci u německého labelu Compost Records a po deseti letech pauzy odstartovala dlouho očekávaný Labandův návrat na scénu. Deaf Safari zaznamenalo spoustu pozitivních ohlasů od kritiky včetně 8/10 od magazínu Mixmag. „Jsem opravdu nadšený z vydání nové desky a z toho, že můžu opět začít vystupovat. Už je to deset let, co jsem vydal Dark Days Exit a ačkoliv jsem byl záměrně mimo hudební svět, nepřestal jsem nikdy skládat hudbu,“ uvedl Laband po vydání Deaf Safari.

Od vydání nové desky Laband pilně koncertuje s unikátní live show za doprovodu projekce vynikající malířky a vizuální umělkyně Kerry Chaloner. Se stejnou show přijede Laband také do pražského Lucerna Music Baru.

Jako speciální host se před show Felixe Labanda představí anglický DJ a producent Jon Kennedy, který ve svém setu zahraje i nové tracky z připravovaného LP HA!. Jon Kennedy se v hudební branži pohybuje už 15 let. Má za sebou 5 alb vydaných na prestižních britských labelech, remixy pro více jak 50 umělců nebo více jak 3 miliony plays na LastFM. Kennedy jako DJ anebo s živou kapelou za svou kariéru navštívil Jižní Koreu, USA, Čínu, Japonsko, Evropu a spoustu dalších zajímavých destinací. V roce 2007 založil vlastní label The Jon Kennedy Federation, jehož produkce se objevila ve dvou hollywoodských filmech, reklamách významných světových značek a řadě her.

Line up:
20:00 club open
21:00 Jon Kennedy
22:00 Felix Laband

Číst více

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Zítra
25/9

19:00

Frog Leap / NO

Koupit vstupenky
Středa
27/9

20:00

IAMX / UK

Koupit vstupenky
Čtvrtek
28/9

21:00

Pop Out: Back to school party

Vstupenky na pokladně
Pátek
29/9

21:00

Pop 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Zobrazit celý program