Program

O akci:

Vzhledem k nařízení Bezpečnostní rady státu z 10. 3. 2020 o zákazu hromadných akcí s účastí nad sto lidí je koncert 17. 3. zrušen. Promotér tohoto koncertu agentura Everything Goes Booking řeší intenzivně situaci a jedná o náhradním termínu. Jakmile bude k dispozici více informací, budou zveřejněné zde na webu a na FB události. Děkujeme za trpělivost a pochopení.

Fat Freddy’s Drop vystoupí poprvé v Praze! Nezávislá sedmičlenná kapela pochází z Wellingtonu na Novém Zélandu. Do Evropy se vrací každý rok už od roku 2002. Poslední album Bays vyšlo v roce 2015 a právě pro nadcházející evropské turné slíbili Fat Freddy’s Drop fanouškům nové studiové album.

Na posledních singlech Freddy’s dali najevo, že se nebojí posouvat do jiných hudebních směrů. Na vyprodaných koncertech v roce 2018 ve Spandau Zitadelle v Berlíně, 02 Academy Brixton v Londýně, AFAS Live v Amsterdamu a v Zénith Paris otestovali novinky jako Special Edition, Trickle Down, Kamo Kamo nebo 114, které vybrousili a nachystali pro nahrání ve studiu Bays v domácím Wellingtonu.

Turné k novému albu znamená pro kapelu další velký krok, bude zahrnovat koncerty v arénách v Amsterdamu, Paříži, Londýně a Berlíně. Zároveň se Freddy’s po dlouhé době vrátí do Barcelony, Madridu, Lisabonu a Varšavy a mezi koncerty je také jejich premiérové vystoupení v Praze.

Koncert pořádají Everything Goes booking.

Vstupenky v prodeji od pátku 1. 3. 11:00.

Číst více

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Středa
22/7

16:00

Monkey Business – Open Air Výstaviště

Koupit vstupenky
Čtvrtek
23/7

16:00

Monkey Business – Open Air Výstaviště

Koupit vstupenky
Čtvrtek
27/8

16:00

Skyline – Open Air Výstaviště

Koupit vstupenky
Neděle
18/10

19:30

N.O.H.A. Noise of Human Art – křest alba

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program