Program

O akci:

Zuřivost v srdci. Energie. Vztek. Řev a heavy beats. Dope DOD. Skit Vicious a Jay Reaper. Velkej a rozpolcenej a malej čert, co strašlivě zlobí. K tomu škodolibej DJ Dr. Diggles jako pán stínů, co se rád koupe v záři reflektorů. Když plivou oheň do mikrofonů, jejich DJ nepouští hudbu, pouští hrůzu! Zní jakoby sílu vysávali z hroznů hněvu. No a teď jdou Dope DOD zpátky – 6. dubna v Lucerna Music Baru. Bu bu bu.

OK a co je novýho? Je tu novej agresivní soundtrack pro rok 2017. Mixtape Acid Trap. Chystaná deska s Onyx – Shotguns In Hell, ze který zatím přišel předkrm – video XXX a hmmm, chutná skvěle. Ale hlavně: Praha a Dope DOD, to je tradičně smrtící kombinace. Holandský rachot a Český národní tanec – monstr dupák? Spáleniště pódia od minula vlastně ještě doutná. Merch minule zmizel tak, že na další zastávku už putovali jenom prázdný kufry. Podpisy na rukou si možná někdo nechal obtáhnout a zvěčnit v lokálním tattoo salónu… Zkrátka přijít to 6. dubna rozdupat zas, to je otázka povinnosti, cti, života a smrti.

Společně s Dope DOD se na pódiu objeví i čeští průkopníci horrorcore rapu Sodoma Gomora, tedy Řezník, DeSade a DJ Ill Rick. Můžeme se těšit na live provedení společnýho tracku Terminator.

Line up:
20:00 doors
21:00 Sodoma Gomora
22:00 Dope DOD

Číst méně

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Středa
12/10

20:00

DJ Krush / JP

Koupit vstupenky
Čtvrtek
3/11

20:00

7krát3 & live band – křest alba

Koupit vstupenky
Pátek
4/11

18:00

Earth, support: Unbeatable Label

Koupit vstupenky
Sobota
12/11

18:00

Pi’erre Bourne / US

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program