Program

O akci:

Po desetileté odmlce oznámili Simon Bonney a Bronwyn Adams návrat na evropská pódia s jejich novou berlínskou inkarnací kapely Crime & the City Solution. Nově vytvořená formace vyrazí v květnu na evropské turné, které potrvá až do konce léta.

V nejnovějším, již šestém ztělesnění kapely, kterou založil Simon Bonney v roce 1977 v Sydney, Crime & the City Solution VI, se sešel výše zmíněný Bonney v roli zpěváka s houslistkou Bronwyn Adams, která zároveň obstarává doprovodné vokály, smyčky a pouští různé „nalezené“ zvuky, vysoce uznávaným australským bubeníkem usazeným v Berlíně Chrisem Hughesem, floridským mistrem syntezátoru a kytary Georgiem Valentinem, v Berlíně usazeným basistou Baron Anastis a dlouhodobým spolupracovníkem a přítelem, kytaristou a klavíristou Donaldem Baldiem.

Huga Race znají čeští fanoušci nejen jako někdejšího spoluhráče Nicka Cavea, ale především z četného koncertování s jeho kapelou The True Spirit, kterou Race založil v Berlíně v roce 1989. Natočil s ní řadu vynikajících alb, plných syrového originálního písničkářství, postaveného nejčastěji na směsi bluesových podnětů a psychedelie.

Číst méně

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Pátek
17/6

18:00

Battles / US

Koupit vstupenky
Středa
22/6

20:00

Jimmy Eat World / US, support: Together Pangea

Koupit vstupenky
Úterý
28/6

20:00

Laura Jane Grace / US, support: Cold Years

Koupit vstupenky
Středa
29/6

20:00

Jerry Cantrell / US

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program