Program

O akci:

Zpěvačka, kytaristka a skladatelka Courtney Barnett se vrací do Lucerna Music Baru!

V rukou Courtney Barnett se střípky každodenního života stávají bohatými a poutavými. Je obratnou textařkou a virtuózní kytaristkou, symbolem vtipu tisíciletí a jednou z nejúspěšnějších australských hudebních exportních značek.

Courtney, si poprvé získala uznání kritiky díky EP The Double z roku 2013. V roce 2015 prorazila do mainstreamu se svým debutovým albem Sometimes I Sit and Think, and Sometimes I Just Sit. Album, které získalo prestižní nominaci na cenu Grammy pro nejlepšího nového umělce a řadu dalších ocenění, platí za generační klasiku. Barnettová na svůj debut navázala v roce 2017 deskou Lotta Sea Lice, oceňovanou společnou nahrávkou s Kurtem Vilem. V roce 2021 vydala album Things Take Time, Take Time, které představuje pozoruhodný umělecký krok vpřed. Courtney se vrací a dělá to, co jí jde nejlépe: převádí chaos světa do jiskřivé, nesmazatelné poezie.

Courtney je také koncertní hvězdou, která hraje na festivalech jako Coachella, Bonnaroo, Governor’s Ball, Primavera a Lollapalooza.

Číst méně

Další akce

Středa
17/8

19:00

Bright Eyes / US, support: Bookie Baker

Koupit vstupenky
Čtvrtek
29/9

20:00

Kateřina Marie Tichá & Bandjeez

Koupit vstupenky
Úterý
4/10

20:00

Mudhoney / US

Koupit vstupenky
Pondělí
10/10

20:00

The Brian Jonestown Massacre / US

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program