Program

O akci:

Circus Problem po více jak roce přináší nové album s názvem Inner Fools. Přijďte v pondělí 10. října do Lucerna Music Baru oslavit tento výjimečný krok a odstartovat tak podzimní Inner Fools Tour!

Čeká vás nekonečný večírek, jak to máte rádi. Uslyšíte řadu novinek z alba Inner Fools, jehož kmotrou se stane Sandra Nováková. Pozveme spoustu hostů, kteří s námi vystoupí na jednom pódiu. Večer svým parádním setem odpálí naši kamarádi ze Slovenska, které dobře znáte z oblíbených balkánských veselic s názvem Balkan Bashavel – DJské duo Malalata. Do ranních hodin vás bude bavit kapitán všech balkánských lodí – DJ Gadjo.cz.

Zakoupením vstupenky podpoříte dobrou věc! 20 Kč z každé prodané vstupenky věnujeme neziskové organizaci Green Doors, která pomáhá lidem s duševním onemocněním na cestě zpět do zaměstnání a běžného života. Všichni jsme tak trochu blázni, a proto chceme pomáhat. Zblázněte se s námi a pomáhejte taky!

Těšit se můžete také na Tullamore D.E.W. tým, který vám zpříjemní večer a pro prvních 100 příchozích připraví welcome drink.

Circus Problem se z buskerské kapely stal velmi rychle jednou z nejvyhledávanějších kapel české klubové a festivalové scény. Stovky pódií, klubů i festivalů. Tisíce fanoušků, kteří dokáží udělat největší kotel a mejdany protančené až do ranních hodin. S neuvěřitelnou energií a skvělým zvukem zahraný disco-balkan kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop a špinavý house. Po druhém řadovém albu „Born not typical“ přichází album s názvem „Inner Fools“. Vnitřní bláznovství je v každém z nás a i v našich písních. Posluchači se můžou těšit na další výrazný posun kapely. Nový zvuk, propracovanější aranže a dlouhé minuty nekonečné zábavy.

Číst méně

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Pátek
5/11

18:00

Electro Deluxe

Koupit vstupenky
Pondělí
8/11

20:00

58G

Koupit vstupenky
Středa
1/12

20:00

7krát3 & live band

Koupit vstupenky
Čtvrtek
2/12

19:00

Sto zvířat – 30 let

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program