Program

O akci:

Chrysta Bell je dlouholetá hudební partnerka Davida Lynche. Je to hudebnice a herečka, která využívá dynamických divadelních prostředků a multimediálních prvků k vytváření nezapomenutelných představení. Do Lucerna Music Baru přiveze Chrysta své druhé album We Dissolve produkované Johnem Parishem, které vychází 9.června. We Dissolve je popová deska s prvky soulu, rocku a jazzu.

Jako herečku budete mít šanci Chrystu Bell vidět v nové, dlouho očekávané sérii Twin Peaks, která bude k vidění od 22. května také v České republice.

Již v osmnácti byla Chrysta zpěvačkou populární austinské kapely texaských muzikantů 8 ½ Souvenirs. Ve svých jedenadvaceti letech se osudově setkala s legendárním režisérem a umělcem Davidem Lynchem, s kterým začala v hudební oblasti spolupracovat. David Lynch pro Chrystu složil a produkoval album This Train, které vyšlo v roce 2011. Evokuje Lynchovy filmy a televizní programy – stejně jako jeho hudební dílo The Big Dream – a nabízí temné hudební plochy s dramatickou atmosférou, do které zapadá hlas Chrysty Bell a oduševnělé melodie..

Dvojice nedávno vydala EP Somewhere in the Nowhere, které na jeji úspěšné debutové album This Train navazuje. O zpěvačce David Lynch říká: “Když jsem ji poprvé viděl na jevišti, přišlo mi, že je z jiné planety. Nejkrásnější nepozemšťanka.”

Kromě spolupráce s Lynchem Chrysta Bell absolvovala nahrávání v anglickém Bristolu, kde se věnovala svému druhému albu s držitelem ceny Mercury Prize, producentem Johnem Parishem, dlouholetým spolupracovníkem PJ Harvey. Na novém albu se jako hosté objeví Adrian Utley z Portishead, klávesista Geoff Downes z kapel Asia a Yes a drone metalový kytarista Stephen O’Malley ze Sunn O))).

Vstupenky v prodeji od pátku 12. 5. 9:00.

Číst více

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Dnes
15/7

16:00

MTO Universal Praha – Open Air Výstaviště

Koupit vstupenky
Středa
22/7

16:00

Monkey Business – Open Air Výstaviště

Koupit vstupenky
Čtvrtek
23/7

16:00

Monkey Business – Open Air Výstaviště

Koupit vstupenky
Čtvrtek
30/7

16:00

Zvíře jménem Podzim – Open Air Výstaviště

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program