Program

O akci:

Cage the Elephant odehráli během února dvanáct evropských koncertů v Británii, Holandsku, Německu a Dánsku. Jsou to jejich první koncerty od vystoupení s Foals v Alexandra Palace v únoru 2014 po kterém The Times napsali: “Charismatický zpěvák Matt Shultz skončil polonahý v publiku, které ho v extázi nosilo nad svými hlavami”.

Kapelu katapultovala na první místa alternativních žebříčků deska Melophobia z roku 2013. Rolling Stone si nemohl vynachválit jedinečnou směs šedesátkového garážového rocku, sedmdesátkového punku a osmdesátkového alt-rocku. Jejich první deska s názvem Thank You Happy Birthday z roku 2011 debutovala na 2. místě v Billboard Top 200 chart a byla nazvána “jedním z nejlepších rockových alb toho roku”.

Loňským albem Tell Me I’m Pretty Cage the Elephant posunují hranice, které nalinkovali svou předchozí deskou Melophobia, které bylo nominováno na Grammy v kategorii Nejlepší alternativní album. Tell Me I’m Pretty produkoval Dan Auerbach z The Black Keys & The Arcs, míchal Tom Elmhirst (Amy Winehouse, Adele, Florence & the Machine), bylo nahráno v Easy Eye Sound v Nashville, poblíž rodného města skupiny Bowling Green v Kentucky.

Cage the Elephant vydatně koncertují na samostatných turné nebo po boku The Black Keys, Foo Fighters, Muse či Queens of the Stone Age. Jsou známí svými divokými koncerty a Matt Shultz má pověst ulítlého a nebojácného frontmana, který dělá na pódiu psí kusy. V Praze je budete mít možnost vidět při jejich premiérovém sólovém vystoupení. Dá se očekávat, že tento koncert bude patřit mezi nejdivočejší tuzemské koncerty roku 2016.

KONCERT JE VYPRODANÝ. VSTUPENKY NA MÍSTĚ NEBUDOU.

Line up:
20:00 doors open
20:45 The Academic
22:00 CAGE THE ELEPHANT

Číst více

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Středa
1/2

19:00

Miloš Meier: Drumming Syndrome

Koupit vstupenky
Čtvrtek
2/2

21:00

Konec pololetí

Více informací
Pátek
3/2

21:00

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Sobota
4/2

21:00

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Zobrazit celý program