Program

O akci:

Náhradní termín za 22. 3. 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Texaská altrocková skupina Blue October se vrátí do pražského Lucerna Music Baru, aby představila svým fanouškům aktuální album This Is What I Live For. Desáté studiové album této pětice vyšlo v říjnu 2020 a zpěvák a textař kapely Justin Furstenfeld k němu říká: „Tyhle písničky by vás měly přimět zamilovat se nebo po někom zatoužit nebo prostě udělat něco skandálního se svým životem.“

Kromě klasických vstupenek je v prodeji také limitovaný počet VIP balíčků „The VIP Soundcheck Experience“. Balíček stojí 2561 Kč a pořídíte jej na webu Lucerna Music Baru nebo na GoOut.cz.
Balíček obsahuje:
– vstupenku na koncert
– účast na zvukovce kapely
– Q&A s Blue October
– podepsaný plakát
– vaše fotografie, na které stojíte před pódiem s kapelou na pódiu
– přednostní vstup do klubu

Blue October jsou z města San Marcos, sídlí v Texasu a kapelu tvoří zpěvák Justin Furstenfeld, multiinstrumentalista Ryan Delahoussaye, kytarista Will Knaak, basák Matt Noveskey a bubeník Jeremy Furstenfeld. Jsou známí dynamickými, hymnickými, melodickými písněmi a skvělým muzikantstvím. Písničky na nové album The Is What I Live, vznikaly při turné k předešlé desce z roku 2018 I Hope You’re Happy (ta debutovala na #1 v Billboard Alternative Album Chart a na #1 v Billboard Independent Album Chart).

Justin říká: „Moje písničky jsou o skutečných věcech. Píšu stroze, lidem, kteří chtějí mluvit o problémech, které se na konverzaci při večeři nehodí.“ Tahle neotřesitelná víra v hudbu a poselství Blue October a výsledná silná fanouškovská podpora pomohly skupinu provést mnoha dobrými i špatnými časy.

Číst méně

Další akce

Úterý
4/10

20:00

Mudhoney / US, special guest: The Drove

Koupit vstupenky
Pondělí
10/10

20:00

The Brian Jonestown Massacre / US

Koupit vstupenky
Čtvrtek
13/10

19:30

Levellers / UK, support: Nick Parker & The False Alarms

Koupit vstupenky
Neděle
16/10

20:00

České srdce – 33 let

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program