Program

O akci:

Náhradní termín za 22. 3. 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Alternativní rocková kapela z Texasu Blue October se vrací do pražského Lucerna Music Baru, kde fanouškům představí dvě poslední alba – This Is What I Live For z roku 2020 a novinku, která vyšla v říjnu 2022 pod názvem Spinning The Truth Around a bude mít celkem tři části! Part 2 by měl být na světě během června. Pojďme si tak společně užít alespoň jedničku a pecky z alba This Is What I Live For. Podle zpěváka Justina Furstenfelda patří skladby z tohoto alba k těm, které: „… by vás měly přimět se zamilovat nebo po někom zatoužit nebo prostě udělat něco skandálního s vaším životem!“

Kromě klasických vstupenek je v prodeji také limitovaný počet VIP balíčků „The VIP Soundcheck Experience“. Balíček stojí 2561 Kč a pořídíte jej na webu Lucerna Music Baru nebo na GoOut.cz.
Balíček obsahuje:
– vstupenku na koncert
– účast na zvukovce kapely
– Q&A s Blue October
– podepsaný plakát
– vaše fotografie, na které stojíte před pódiem s kapelou na pódiu
– přednostní vstup do klubu

Blue October jsou z města San Marcos, sídlí v Texasu a kapelu tvoří zpěvák Justin Furstenfeld, multiinstrumentalista Ryan Delahoussaye, kytarista Will Knaak, basák Matt Noveskey a bubeník Jeremy Furstenfeld. Jsou známí dynamickými, hymnickými, melodickými písněmi a skvělým muzikantstvím. Písničky na nové album The Is What I Live, vznikaly při turné k předešlé desce z roku 2018 I Hope You’re Happy (ta debutovala na #1 v Billboard Alternative Album Chart a na #1 v Billboard Independent Album Chart).

Justin říká: „Moje písničky jsou o skutečných věcech. Píšu stroze, lidem, kteří chtějí mluvit o problémech, které se na konverzaci při večeři nehodí.“ Tahle neotřesitelná víra v hudbu a poselství Blue October a výsledná silná fanouškovská podpora pomohly skupinu provést mnoha dobrými i špatnými časy.

Jako support vystoupí ostrovní rocková kapela Daytime TV.

Číst více

Další akce

Pondělí
29/4

19:00

PVRIS / US, special guest: Scene Queen

Koupit vstupenky
Středa
22/5

19:00

Delvon Lamarr Organ Trio / US

Koupit vstupenky
Sobota
22/6

18:00

Beatsteaks / DE – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Neděle
1/12

18:00

Marta Jandová

Více informací
Zobrazit celý program