Program

O akci:

Skupina Billy Barman odehraje v březnu a v dubnu sérii osmi speciálních koncertů, na kterých vystoupí společně s pěti zpěvačkami zo SĽUK-u (Slovenský ľudový umelecký kolektív). V Lucerna Music Baru se zastaví v pondělí 16. dubna.

„Dali sme dohromady špeciálne hudobné teleso, postavené na čisto akustických nástrojoch a krásnych hlasoch dievčat zo SĽUK-u. K folklóru a horám máme blízko, často nám pomáhajú pri písaní textov,“ hovoří o netradičním spojení zpěvák Juraj Podmanický.

Spojení skupiny Billy Barman a zpěvaček ze SĽUK-u vzniklo ad hoc pro festival Tatra Flowers, v rámci kterého oba soubory odehráli společný koncert na Téryho chatě.

„Keďže koncert na Térynke bol bez akéhokoľvek ozvučenia, vymysleli sme mu špeciálny názov: “Billy Barman a dievčatá zo SĽUK-u potichu!” dodává Podmanický.

Diváci v Praze uvidí jeden společný akustický koncert, během kterého se budou oba dva soubory střídat, přičemž v některých skladbách se spojí, respektive se budou prolínat.

„Hráme akusticky a potichu, bez veľkej súpravy bicích a bez samplov, takže je to celé oveľa viac postavené na hlasoch. Bude to výzva, lebo je to dosť iné ako bežný koncert, ale strašne nás to baví,“ mluví o akustickém koncertu kytarista Jozef Vrabel.

Skupina Billy Barman vznikla v roce 2008 a na kontě má alba Noční jazdci (2010), Modrý jazyk (2013) a Dýchajúce obrazy (2016). Získala několik cen Radio_Head Awards, naposledy za album roku 2016.

VSTUPENKY:
1. VLNA – VYPRODÁNO

2. VLNA:
Stání 320 Kč + poplatky
Balkon sezení 440 Kč + poplatky – web Lucerna Music Baru web, GoOut.cz

Číst více

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Vstupenky online

Další akce

Dnes
7/12

21:00

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Zítra
8/12

19:30

Skindred / UK, support: Blood Command

Koupit vstupenky
Pondělí
9/12

20:00

Xavier Baumaxa

Koupit vstupenky
Úterý
10/12

19:00

Jelen, special guest: Míša Tučná, support: Tereza Balonová – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Zobrazit celý program