Program

O akci:

Aneta Langerová vystoupí v Lucerna Music Baru v rámci série streamovaných eKoncertů. Do klubu bude vpuštěn limitovaný počet návštěvníků, pro ostatní diváky bude koncert streamován na YouTube a Facebooku. Fanoušci, kteří si zakoupí dobrovolnou live stream vstupenku se připojí pomocí video technologie online do klubu a budou zobrazeni na LED obrazovkách.

„Živá hudba mi chybí, můžu si doma sice zpívat a hrát kdykoliv se mi zachce, což také dělám, ale bez vás to není ono. Věřím, že tato doba brzy přejde a zase se budeme scházet na živých koncertech a zažívat společně jejich atmosféru, která je nenahraditelná. Než se tak stane, rádi bychom vás potěšili eKoncertem z pražského Lucerna Music Baru. Těším se na vás,“ říká ke květnovému koncertu Aneta Langerová.

Vstupenky na eKoncert Anety Langerové pořídíte online na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz. Stání v přízemí stojí 550 Kč, sezení na balkoně 650 Kč. S nákupem vstupenek do klubu doporučujeme příliš neváhat, jejich množství je vzhledem ke stále platným protikoronavirovým opatřením omezené. Fanoušci mohou podpořit zpěvačku s kapelou, techniky a ostatní, kteří se na organizaci eKoncertu podílejí, zakoupením dobrovolné live stream vstupenky v hodnotě 100-500 Kč, v rámci které dostanou přístup na VIP live stream. Pomocí video platformy ZOOM se pak připojí do klubu a užijí si interakci s kapelou prostřednictvím LED obrazovek.

Projekt eKoncertu se koná za podpory hlavního města Prahy.

Číst více

Vstupenky online

Další akce

Úterý
9/6

20:00

The Dead Daisies – ODLOŽENO

Více informací
Středa
17/6

20:00

MTO Universal Praha

Koupit vstupenky
Středa
24/6

20:00

Jimmy Eat World / US – PŘESUNUTO NA 23. 6. 2021

Více informací
Úterý
30/6

19:00

Seasick Steve / US

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program