Program

O akci:

Andrej Šeban je považován za jednoho z nejkreativnějších slovenských kytaristů s nezapomenutelným zvukem. Jako doprovodný hráč spolupracoval s těmi největšími jmény slovenské scény jako jsou (či byli) Dežo Ursiny a Richard Müller. Jako producent se podepsal i pod alba Jany Kirschnerové a mnohé další tituly. Spolupracoval s celou řadou slovenských, českých i zahraničních hudebníků: Jaro Filip, Michal Pavlíček, Jiří Stivín, Oskar Rózsa, Martin Valihora, Gary Husband a Mark Mondesir.

V roce 2012 opět oživil svou skupinu Andrej Šeban Band, jejíž návrat se setkal s velkým ohlasem publika a kritiky. Na podzim 2016 přizval ke spolupráci bubeníka ze své první a později zakázané kapely Nervy Jána Fabrického, který se po studiu a působení v Los Angeles vrátil do Evropy. Aktuálně žije ve švýcarským Bernu, kde je docentem hry na bicí nástroje na Vysoké škole umění, odbor jazz. Také působí jako studiový a koncertní hráč. Rovněž pokračuje Andrejův dialog s mladou generací. Na baskytaru a kontrabas se představí Michal Šelep – jeden z největších talentů svého nástroje na československé scéně.

Andrej Šeban je jedním z mistrů slovenské hudební scény a nepoutá pozornost jen svou muzikálností a instrumentálními výkony, ale i promyšleným a propracovaným technickým zapojením – i proto je skupina na slovenské scéně označována za kapelu s nejlepším koncertním zvukem.

Vstupenky v předprodeji za 250 Kč na pokladně Lucerna Music Baru www.andrejseban.com.

Číst více

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Vstupenky online

Další akce

Zítra
15/12

18:00

Skety & hosté

Koupit vstupenky
Čtvrtek
20/2

18:00

Jesse Cook & Band / CA, support: BlueZodiac

Koupit vstupenky
Neděle
15/3

20:00

Jonah Nillson / SWE

Koupit vstupenky
Úterý
14/4

19:30

J.A.R.

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program