Program

O akci:

Náhradní datum za 13. 5. 2020

Fúze bitvy o pozornost publika s prostou výzbrojí mluveným slovem a koncertu disko-punkové laboratoře ústící v dvojkřest slamové sbírky (Motorové sáně) a hudebního alba Hořák.

Anatol Svahilec
(ošuntělý) mistr České republiky v oboru slam poetry roku 2014, trufá si pro probrázdění jevišť v 74 z 76 okresů vytáhnout svou holou performance na forbínu Lucerna Music Baru a pokřtít v pořadí třetí almanach tvorby MOTOROVÉ SÁNĚ. Komplexní samostatný recitál vyplněný sebranou tvorbou na pomezí poezie, fyzického divadla, tance sv. Víta a sokolské cvičenecké sestavy. Garance poetického špalíku tvorby rané, čerstvé a meziválečné. Bitva o pozornost publika s prostou výzbrojí mluveným slovem.
Pozvání přijali: Mucha, JUSTIN SVOBODA a další.
Hudební aranže obstará DJ EL ČERTO BERTO (Hello Marcel).

„Wulkan energii. Wodospad słów. Szaleństwo wyobraźni!“
(…říkali Poláci)

Hello Marcel
již etablované elektronické duo, které vzešlo z nudy dvou poloautistických kamarádů z Českomoravského pomezí. Rád se vlníš s mastnou hubou do diska? Exuješ lahváče a vykrkáváš si Davida Bowieho? Pak jsme našli další spřízněnou duši.
Vychutnej si trsání do saxofónového sóla, vychutnej si poezii v rytmu 120 bpm, práskni do bot a praskni ve švech. Hello Marcel přichází s novým matrem. A možná přijde i sám Marcel!

Branko’s Bridge
osobitý zvuk tvoří čtveřice mladých hudebníků z Prahy. Ve složení dvou kytar, zpěvu, kláves, syntezátorů, baskytary, překvapivě řízného vokálu a bicích kapela předvádí svým fanouškům dnes již notoricky známou energickou show. V hudbě mísí žánry uplynulého století, zejména psychedelic rock a surf rock, s žánry o něco hlasitějšími: garage rockem a lehce i punkem. Kapela však nespoléhá na žánrové škatulky a zapojuje i zasněné písně s moderní aranží a zvukem. Zkrátka vkusný nářez.

Číst méně

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Další akce

Úterý
3/11

19:00

Kamil Střihavka & The Leaders!

Koupit vstupenky
Středa
4/11

20:00

United Flavour – křest alba

Koupit vstupenky
Neděle
8/11

16:00

20 let Balbínky

Více informací
Úterý
10/11

19:00

Voxel + Michal Horák

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program