Program

Program

Žánry
Dnes
16/10

20:00

Heather Nova, support: Flora Tandi

Koupit vstupenky
Zítra
17/10

20:00

Hilltop Hoods / AUS, special guest: Briggs – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Pátek
18/10

21:00

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Sobota
19/10

18:00

Allah-Las / US, support: Mapache & Tim Hill

Koupit vstupenky
Sobota
19/10

22:30

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Neděle
20/10

20:00

G. Love solo / US

Koupit vstupenky
Pondělí
21/10

19:00

Lucky Chops / US, support: Brass Avenue

Poslední vstupenky
Úterý
22/10

18:30

Kandráčovci / SK, special guests: František Černý, Karel Holas

Poslední vstupenky
Středa
23/10

20:00

Jananas

Koupit vstupenky
Čtvrtek
24/10

19:30

Gaia Mesiah, support: Phatlip

Koupit vstupenky
Pátek
25/10

21:00

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Sobota
26/10

18:00

Thurston Moore Group / US

Koupit vstupenky
Sobota
26/10

22:30

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Úterý
29/10

19:30

Hundred Seventy Split / UK, Support: Sunflower Caravan

Koupit vstupenky
Středa
30/10

20:00

Mucha – křest alba

Koupit vstupenky
Čtvrtek
31/10

19:00

Plexis – 35 let, support: Telex 2019, PUM, Just Wär

Koupit vstupenky
Pátek
1/11

21:00

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Sobota
2/11

21:00

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Pondělí
4/11

20:00

Blood Red Shoes / UK, support: Rett Smith

Koupit vstupenky
Úterý
5/11

19:00

Kamil Střihavka & The Leaders!

Koupit vstupenky
Středa
6/11

20:00

Prago Union – křest alba

Koupit vstupenky
Čtvrtek
7/11

20:00

The Asteroids Galaxy Tour / DK

Koupit vstupenky
Pátek
8/11

18:00

Movits! / SWE

Koupit vstupenky
Pátek
8/11

22:30

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Sobota
9/11

21:00

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Úterý
12/11

20:00

Christopher Ellis / JA

Koupit vstupenky
Středa
13/11

19:30

Sto zvířat

Koupit vstupenky
Pátek
15/11

21:00

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Sobota
16/11

21:00

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Neděle
17/11

19:30

Incognito / UK, support: Lena Yellow

Koupit vstupenky
Úterý
19/11

20:00

Welshly Arms / US, support: The Glorious Sons

Koupit vstupenky
Středa
20/11

20:00

Mark Lanegan Band / US

Koupit vstupenky
Čtvrtek
21/11

20:00

United Flavour – křest alba

Koupit vstupenky
Pátek
22/11

21:00

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Sobota
23/11

19:00

Mike Stern & Jeff Lorber Fusion Project feat. Dennis Chambers, Jimmy Haslip

Koupit vstupenky
Sobota
23/11

22:30

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Neděle
24/11

20:00

Lamb / UK

Koupit vstupenky
Pondělí
25/11

20:00

Groove Army & Royal Squad

Koupit vstupenky
Úterý
26/11

19:30

Mig 21 – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Středa
27/11

19:30

Mig 21 – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Čtvrtek
28/11

19:30

Mig 21 – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Pátek
29/11

21:00

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Sobota
30/11

21:00

Pop 80´s & 90´s video party DJ Jirka Neumann

Vstupenky na pokladně
Úterý
3/12

19:00

David Stypka & Bandjeez + Korben Dallas / SK

Koupit vstupenky
Čtvrtek
5/12

20:00

Krucipüsk – křest alba

Koupit vstupenky
Neděle
8/12

20:00

Skindred / UK

Koupit vstupenky
Úterý
10/12

19:00

Jelen, special guest: Míša Tučná, support: Tereza Balonová

Koupit vstupenky
Středa
11/12

19:00

Jelen, special guest: Míša Tučná, support: Tereza Balonová

Koupit vstupenky
Čtvrtek
12/12

19:00

Jelen, special guest: Míša Tučná, support: Tereza Balonová

Koupit vstupenky
Neděle
15/12

18:00

Skety & hosté

Koupit vstupenky
Pondělí
16/12

19:30

Mňága a Žďorp – křest alba

Koupit vstupenky
Úterý
17/12

19:30

Mňága a Žďorp – křest alba

Koupit vstupenky
Čtvrtek
19/12

20:00

Zrní

Koupit vstupenky
Neděle
22/12

19:00

Marpo & TroubleGang – křest alba – VYPRODÁNO

Vyprodáno
Pondělí
23/12

19:00

Marpo & TroubleGang – křest alba

Koupit vstupenky
Čtvrtek
23/1

19:00

Jamaron – křest alba

Koupit vstupenky
Pondělí
27/1

19:00

The Hu

Koupit vstupenky
Středa
19/2

20:00

Poletíme?

Koupit vstupenky
Pátek
21/2

18:00

Algiers / US

Koupit vstupenky
Pátek
6/3

18:00

Highly Suspect / US

Koupit vstupenky
Pondělí
9/3

20:00

Home Free / US

Koupit vstupenky
Středa
11/3

19:00

Palaye Royale / CA

Koupit vstupenky
Úterý
17/3

20:00

Fat Freddy’s Drop / NZ

Koupit vstupenky
Středa
25/3

19:00

Seasick Steve / US

Koupit vstupenky
Čtvrtek
26/3

20:00

Timudej + Circus Problem

Koupit vstupenky
Čtvrtek
2/4

20:00

Russian Circles / US, special guest: Torche

Koupit vstupenky
Pondělí
25/5

19:00

Larkin Poe / US

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program