Program

O akci:

Vzhledem k aktuálním vládním restrikcím jsme bohužel nuceni odložit koncert 7krát3 & live band 22. 10. 2020 v Lucerna Music Baru. Nový termín koncertu není zatím stanoven, oznámíme jej po vyjasnění momentálně velice nepřehledné situace. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Děkujeme za pochopení a trpělivost v této turbulentní době.

Chytlavé beaty, do detailu promyšlené texty, originální a osobitá estetika. Za tím vším se skrývá nová posila Bigg Boss labelu 7krát3, který zahraje se svym Live bandem v Lucerna Music Baru uz 22. 10. 2020.

Na album ve stylu R&B s prostým názvem I, které na digitálních platformách vyšlo 21. ledna, se vedle aktuálních hitů Promiň nebo Tygrovanej sprej vešly další 4 songy, z nichž každý je tematicky úplně jiný a dokáže zacloumat emocema. „Jedna věc může působit nadrbaně, jiná zase dokáže vrátit do dětství, další chvilku vede po duchovní cestě, a nebo naopak svede k vyzrálým ženám,“ přibližuje 7krát3.

Jediny podzimni koncert 7krát3 s vlastní živou kapelou s Tomášem Konůpkou (bicí), Igorem Ochepovskym (kytara, klávesy) a Petrem Bidlem (basa).

Kapacita klubu a bezpečnostní a hygienická pravidla se řídí aktuálně platnými pravidly stanovenými Ministerstvem zdravotnictví ČR. Více informací najdete ZDE.

Číst méně

Další akce

Středa
4/11

20:00

United Flavour – křest alba

Koupit vstupenky
Středa
11/11

19:00

Hrací skříň Praha

Koupit vstupenky
Čtvrtek
12/11

19:00

Prago Union

Koupit vstupenky
Pondělí
16/11

18:30

J.A.R.

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program