Program

O akci:

Držitel ceny Anděl a kometa českého hudebního nebe Štěpán Hebík aka 7krát3 přichází po dvou letech od vydání svého debutového alba I s druhou deskou. Jmenuje se jednoduše II. Pomocnou ruku přiložilo bezmála třicet hudebníků a hlasem přispěli Rytmus a talentovaná Erika Rein. Deska vychází 1. listopadu a křest proběhne 3. listopadu v Lucerna Music Baru – s kapelou a řadou hostů.

Devět písní vznikalo během úspěšných uplynulých dvou let, kdy Štěpán odehrál desítky koncertů včetně velkých festivalových vystoupení na Colours of Ostrava nebo bratislavském Uprisingu.

Za posledních pár let toho mladý muzikant stihl hodně. Má za sebou úspěšnou spolupráci s respektovaným, i když zanikajícím labelem Big Boss. Hudební scénu obohatil o vzájemné „featuringy“ třeba s Orionem, Vladimirem 518 nebo Mikem Trafikem právě v rámci zmíněného vydavatelství. Upozornil na sebe taky několika výraznými a povedenými televizními vystoupeními, která ho dostala do povědomí širší posluchačské společnosti, např. na cenách Anděl 2020 nebo na lockdownovém koncertě z Národního divadla Národ sobě – kultura sobě. Ve zlaté kapličce odehrál zatím svůj nejúspěšnější song Tygrovanej sprej s Jiřím Kornem.

Deska II vychází digitálně 1. listopadu 2022 včetně do té doby nestreamovaného singlu YoYo. A poprvé z ní nové songy 7krát3 zahraje 3. listopadu 2022 v pražském Lucerna Music Baru, kde ji za účasti zatím utajených hostů i pokřtí.

Číst více

Další akce

Pátek
16/6

18:00

Earth

Koupit vstupenky
Středa
28/6

20:00

Hilltop Hoods / AU – PŘESUNUTO DO FORA KARLÍN

Více informací
Pátek
22/9

18:00

Stein27

Koupit vstupenky
Úterý
10/10

20:00

MoveBreakers, special guest: Hello Marcel, DJ Friky

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program