Program
Datum akce: 6/5 18:00

Eagles Of Death Metal v květnu rozhýbají Lucernu

Eagles Of Death Metal oznámili druhou část 24th Anniversary Tour, v rámci kterého se představí i 6. května 2022 v Lucerna Music Baru.

“Rock ‘n’ roller potřebuje vyrazit ven a dělat rock ‘n’ roll,” řekl zpěvák a frontman Jesse Hughes. “Mám dojem, že jsem byl roky pod zámkem, ale teď se utrhnu z řetězu! Bacha, Evropo, Eagles of Death Metal jsou už připraveni ke startu.”

Kapela, která je známá svou nakažlivou pohodovou hudbou a energickými koncerty vystoupí ve složení Jennie Vee na basovou kytaru, Jorma Vik na bicí a Joshua Jove na kytaru.

Skupina take oznámila, že 19. listopadu Jesse “Boots Electric” Hughes nadělí svým fanouškům šestiskladbové vánoční EP Eagles of Death Metal Presents A Boots Electric Christmas, které bude k dispozici na cd a digitálně.

Hughes jako Boots Electric vévodí elektrifikovaným verzím klasických vánočních písní – “God Rest Ye Merry Gentlemen,” “Put A Little Love In Your Heart,” “O Holy Night,” “Little Drummer Boy” a “Little Town Of Bethlehem.” Zlatým hřebem desky bude a cappella verze “O Holy Night,” ve které spojí síly Hughes a jeho kámoš z EODM Joshua Homme.

“Jen pár písniček na zahřátí během Vánoc. Mír všem, Happy Hanukkah, Merry Christmas, Happy Holidays, I love you a Bůh vám žehnej!” řekl Hughes k novému EP.