Program
Datum akce: 2/12 17:30

Čeká nás ultimátní indie-rocková jízda s Ash a The Subways

Ash a The Subways na jednom pódiu během jednoho večera? To je sen každého indie-rockového fanouška. Ash navíc letos v září vydali nové studiové album. K desce Race The Night říká frontman Ash Tim Wheeler: „Race the Night je zvuk kapely, která si užívá čistou radost z toho, že vlastně může být kapelou. Hlavně po tom, co ji rozdělil čas a vzdálenost, všechno to šílenství v roce 2020. Textově je to celé o tom, jak se má člověk chopit okamžiků, když je na životních křižovatkách. O tom, že je potřeba využít každou šanci, jako by měla být vaše poslední.“

The Subways jsou stálicí indie-rockové scény. V nové sestavě s bubenicí Camille Phillips už se v Lucerna Music Baru představili. Byli jako vždy nezastavitelní a fanoušky si naprosto získali. Trio, které momentálně ze dvou třetin tvoří ženy, neztrácí svoji rockovou energii a přesně ví, co jejich publikum chce a ví, jak jej potěšit. Ukázali to v Praze v březnu a v prosinci nás to čeká zase! Pokud jste u toho nebyli, máte jedinečnou možnost to napravit.

Kombinace Ash a The Subways slibuje milovníkům alternativních rockových melodií neopakovatelný zážitek, tak si dvojkoncert nenechte ujít!