Program
Datum akce: 11/12 16:00

Vrtulník Michael V. natočí zbrusu novou on air/line show

Vrtulník Michael V. z J.A.R. oslaví letos 40 let na scéně natočením nové pilotní hudebně-zábavné show nazvané „Victory Show On Air/Line… aneb Konečně je pátek!“ Dvouhodinová show se bude vysílat živě z pražského Lucerna Music Baru v pátek 11. prosince v 16:00 ve video podobě na YouTube a v audio podobě na Color Radiu. Těšit se můžete na smršť vtipů, parodií a především skvělé muziky z rukou i úst předních umělců. Svou účast přislíbili Vojta Dyk, Jan Maxián, Taťána a Ondřej Gregor Brzobohatí, Jiří Macháček, Lukáš Pavlásek, Tatiana Dyková-Vilhelmová, Bára Poláková Band, Bára Basiková, Sandra Pogodová, Ondřej Ruml, Top Dream Company, Electric Lady a další.

Epřístup ke sledování nové show obdržíte po zakoupení eticketu za 150 Kč na webu Lucerna Music Baru a na GoOut.cz. Pokud byste chtěli nový projekt více podpořit, můžete si vybrat z několika odměn na portálu Hithit.

Hvězda skupiny J.A.R. a rádia i televize 90. let Vrtulník Michael V. slaví letos 40 let na scéně a 2000. díl pořadu Svět podle Michaela na Radiu Color. K tomu si pozval své oblíbené kolegy, herce, komiky a muzikanty a velkolepé oslavy živě odvysílá v pátek 11. prosince z Lucerna Music Baru a zároveň natočí pilotní verzi unikátní, multimediální radio-televizní show plné dobré muziky, vtipů, stand-upů či parodií ala Runway party, která na našem trhu stále zoufale chybí.

Nenechte si ujít první díl nové show a zajistěte si včas svůj epřístup buď za 150 Kč na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz, anebo na portálu Hithit, kde si můžete vybrat z několika odměn. Novou show Victory Show On Air/Line… aneb Konečně je pátek! nebude možné sledovat volně, pouze na základě placeného přístupu.

Pokud by vládní opatření v den natáčení povolovaly účast diváků v klubu, bude v prodeji limitované množství vstupenek přímo do Lucerna Music Baru, kde si budete moci užít atmosféru pořadu doslova na dosah ruky.

Na Victory Show On Air/Line… aneb Konečně je pátek! vystoupí:
Vojta Dyk
Jan Maxián
Taťána Gregor Brzobohatá
Ondřej Gregor Brzobohatý
Jiří Macháček
Lukáš Pavlásek
Tatiana Dyková-Vilhelmová
Bára Poláková Band
Bára Basiková
Sandra Pogodová
Ondřej Ruml
Top Dream Company
Electric Lady
a další
(na účasti hostů se stále pracuje)