Program
Datum akce: 1/5 20:00

Koupí vstupenky na Koncert o ničem podpoříte Lucerna Music Bar

Připojili jsme se k projektu NIC 2020, který dali dohromady GoOut a Hanka Třeštíková, radní pro kulturu Prahy. Podpořit Lucerna Music Bar můžete koupí vstupenky na Koncert o ničem 1. 5. ZDE: bit.ly/podpořím_LucernaMusicBar

Tady pár slov od nás:

Takový ten moment, kdy přesně víte, kde a s kým jste byli a budete si to pamatovat možná až do konce života. Bylo celkem slunečný dopoledne úterý 10. března lehce před desátou hodinou, když se rozjely telefonáty a smsky od kolegů, kapel, promotérů a novinářů. Zákaz pořádání kulturních akcí. PANIKA na všech frontách.

STŘIH.

Je středa 1. dubna, krásný jarní den. A my už máme 3 týdny zavřeno a nikdo teď neví, jak dlouho omezení kulturních akcí ještě potrvá… Bude to do konce května? Nebo snad do konce prázdnin? Jak dlouho budou zavřené hranice, což by znamenalo stopku pro zahraniční umělce?

1. 5. uspořádáme virtuální Koncert o ničem. Koncert o ničem zní tak trochu o ničem. Virtuální hlediště s virtuálním pódiem je tak trochu o ničem. O ničem však určitě není projekt NIC 2020, který dali dohromady radní pro kulturu hlavního města Prahy Hana Třeštíková a GoOut. Jeho záměrem je pomoct kulturním institucím. Těm soukromým, které většinu příjmů získávají ze vstupného. Budeme vám moc vděční, pokud kliknete SEM bit.ly/podpořím_LucernaMusicBar a vyberete si své místo na virtuálním koncertu. Každý příspěvek se počítá a nám to moc pomůže překlenout tohle nešťastný období. Pomůže nám to vstoupit do obnovené sezóny s méně šrámy, abychom byli schopní zase pořádat tu spoustu skvělých koncertů a abyste si vy zase mohli užívat jedinečnou atmosféru Lucerna Music Baru.

Děkujeme, že jste to dočetli až sem. Děkujeme, když post nasdílíte. A samozřejmě děkujeme, pokud se rozhodnete koupit si vstupenku na Koncert o ničem.

Těšíme se na otevřenou!

Váš Lucerna Music Bar