Program

O akci:

Domácí legenda keltského rocku České srdce u nás v klubu oslaví své úctyhodné 30. výročí, a to symbolicky v pondělí 30. září. Představí během něj nejen nový videoklip, ale i řadu speciálních hostů.

České srdce existuje 30 let a za dobu svého působení odehrálo spousty koncertů. Kapela spolupracovala například i s legendou keltské hudby Alanem Stivellem a v zahraničí odehrála 250 koncertů, hlavně ve francouzské Bretani, kde v roce 1991 dostala i cenu za originalitu „Special Prix 91“.

V ČR vystupovalo České srdce vedle hostování s Alanem Stivellem i jako předkapela Jethro Tull nebo Nazareth. Mezi nejznámější písně patří Srdce z Avalonu nebo Bosou nohou žárem, kde se skupinou hostovala Lucie Bílá. Skladba měla přes 200 tisíc rotací v českých rádiích.

V současné době skupina natáčí novou verzi písně Srdce z Avalonu, na které spolupracoval Derek Nakamoto, producent a aranžér, který žije v Los Angeles a spolupracoval třeba s Michaelem Jacksonem, Whitney Houston, Michaelem Boltonem, Janet Jackson, New Order a dalšími.

Číst více

Sledujte interpreta

Akce na Facebooku

Vstupenky online

Další akce

Středa
16/10

20:00

Heather Nova, support: Flora Tandi

Koupit vstupenky
Sobota
19/10

18:00

Allah-Las / US, support: Mapache & Tim Hill

Koupit vstupenky
Neděle
20/10

20:00

G. Love solo / US

Koupit vstupenky
Sobota
26/10

18:00

Thurston Moore Group / US

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program