Program

O akci:

Frontman skupiny Dirty Loops, neuvěřitelný zpěvák a klávesista Jonah Nillson se poprvé představí v Praze se svým sólovým projektem. Do Lucerna Music Baru zavítá 15. 3. 2020 v tříčlenné sestavě se kterou zahraje své nové písně ze sólového EP i známé hity z jeho domovské kapely.

Život Jonah Nilsson se proslavil díky Youtube coverům slavných songů Just Dance od Lady Gaga a Baby od Justina Biebera. Tyto unikátní funkové verze popových hitů se začali rychle šířit , získaly miliony views a pozornost producenta a držitele 16ti cen Grammy Davida Fostera. Ten si je vzal pod svá křídla a pod názvem Dirty Loops jim zajistil první nahrávací smlouvu u společnosti Verve Records.

Jonah má nyní za sebou několik světových turné a získal si spoustu fanoušků i v řadách celebrit a uznávaných muzikantů, jako Adam Levine, Brian McKnight, Rodney Jerkins, Dallas Austin, Stevie Wonder, nebo Quincy Jones. Jeho první sólový singl Coffee Break vyšel na začátku roku 2018 a Jonah od té doby pokračuje v sólové tvorbě a dalších úspěšných koncertech po celém světě.

VSTUPENKY:
Sezení balkon 590 Kč – agharta.cz
Stání balkon 490 Kč – agharta.cz
Stání přízemí 395 Kč – web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, agharta.cz

Číst více

Sledujte interpreta

Vstupenky online

Další akce

Čtvrtek
20/2

18:00

Jesse Cook & Band / CA, support: BlueZodiac

Koupit vstupenky
Neděle
19/4

19:00

Original Vintage Orchestra

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program