Program

O akci:

Vzhledem k současné situaci je vystoupení Astronautalis & Stargaze odloženo. Intenzivně jednáme o novém termínu, vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení a za vaši trpělivost v této mimořádné situaci.

Vyjádření od Astronautalise:
For obvious reasons, the tour with @we_are_stargaze in april has been postponed. We are working to rebook them now for the late summer/early fall. Unfortunately, that is all the info I have at this moment, but we will keep you in the loop as soon as we know more.

Really disappointed to have to do this, but we are all in this together now. So, wash your hands, don’t hoard, and be kind to each other…from a safe distance.

We’ll see you soon when the dust settles.

„Chtěli jsme udělat něco, do čeho bude nemožné rapovat – a pak přece jen zkusit najít cestu, jak tam rap dostat,“ popisuje Astronautalis spolupráci se sdružením nezávislých (ale klasicky vzdělaných) hudebníků, které zná svět pod jménem Stargaze. Výčet muzikantů, s kterými tento berlínský orchestr spolupracoval, je vskutku impozantní – namátkou: Lee Ranaldo (Sonic Youth), Owen Pallett, The Dodos, Grant Hart, Nils Frahm, Iceage, These New Puritans atd., atd. Teď tedy přišel na řadu Astronautalis: „Upřímně? Myslel jsem si, že to bude průšvih,“ vrací se s úsměvem na začátky nečekaného spojení Andy. Jenže průšvih se nekonal – první vystoupení Astronautalise s členy Stargaze na festivalu PEOPLE v Berlíně se setkalo s nadšeným ohlasem a nabídky na další a další koncerty se začaly scházet jedna za druhou. Bez jediné nahrávky… zatím. Spolupráce rappera, jehož živé koncerty jsou pověstné (a Lucerna Music Bar se o tom mohl přesvědčit už několikrát) a „skutečných“ hudebníků pokračuje – jarní evropské turné „They Never See It Coming“ zavede Astronautalise a několik členů Stargaze (v obsazení nebudou chybět kontrabas, piáno, trubka a bicí) na tentokrát jediný koncert i do Česka.

Vstupenky v předprodeji za 380 Kč (+ poplatky) pořídíte na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatku), na GoOut.cz a v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Na místě 480 Kč.

Číst méně

Další akce

Středa
21/4

20:00

United Flavour

Koupit vstupenky
Čtvrtek
20/5

20:00

Ty Nikdy Label

Koupit vstupenky
Zobrazit celý program