Program
Datum akce: 30/10 18:00

Russian Circles zahrají v říjnu 2021

Po mnoha měsících řešení a hledání vhodného termínu můžeme konečně oznámit nové datum pro koncert Russian Circles. V Lucerna Music Baru představí Russian Circles své album Blood Year v sobotu 30. října 2021, v tuto chvíli ještě není jistá účast jejich původně oznámených souputníků Torche, ale podle zpráv od managementu RC to prý „vypadá dobře“. Finální sestava koncertu bude oznámena na jaře 2021.

O skromnosti Russian Circles kolují legendy. Rostou přímo úměrně najetým kilometrům kapelní dodávky, zvou si je stále na větší a větší pódia stále větší a větší festivaly, přesto se nedá mluvit o hvězdných manýrech či zapomínání na skalní. Instrumentální postmetalové trio z Chicaga navíc roste každým dalším albem. Na samostatném koncertě se Russian Circles představili v Čechách se skvěle hodnocenou deskou Guidance, nyní se po téměř čtyřech letech do Prahy vrací, aby představili neméně pochvalně přijatou novinku Blood Year. Koncert Russian Circles se uskuteční v rámci oslav deseti let magazínu Full Moon.

Všechny vstupenky zakoupené na původní datum koncertu zůstávají v platnosti. Majitelé vstupenek, kterým nový termín nevyhovuje, mohou již zakoupené vstupenky vrátit v místě jejich nákupu do 21. 1. 2021. Další vstupenky v hodnotě 550,- Kč jsou k dispozici na našem webu, na GoOut.cz a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketmaster nebo Ticketportal (všude plus obvyklé distribuční poplatky). Zbylé vstupenky budou v prodeji na místě v den koncertu za 650,- Kč.